O nas

Ogrzewanie powietrzne to  komfort i idealny klimat dla Twojego domu przez cały rok.

Działalność w zakresie projektowania systemów grzewczych i realizacji inwestycji rozpoczęliśmy w 2007 roku. W miarę rozwoju firmy, we współpracy z Politechniką Gdańską oraz Zespołem Ośrodków Rzeczoznawstwa i Postępu Technicznego, zaczęliśmy wdrażać w Polsce, mało jeszcze wówczas znane Systemy Ogrzewania Powietrznego (nadmuchowego).

Obecnie specjalizujemy się głównie w projektowaniu i wykonawstwie instalacji grzewczych z nadmuchem ciepłego powietrza, często wzbogaconych o dodatkowe systemy, klimatyzację, nawilżanie czy wentylację wraz z odzyskiem ciepła (rekuperacja).

Mając na koncie ponad 300 zrealizowanych projektów w kraju i za granicą, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług, terminowość oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Nasza oferta jest skierowana zarówno do inwestorów prywatnych (domy jednorodzinne) jaki i firm (biura, hotele, magazyny, hale i inne obiekty użytkowe)
Pełną ofertę znajdą Państwo w zakładce oferta.

Staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Nasi projektanci spotkają się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc swoją pomocą i wiedzą fachową oraz sporządzą niezobowiązującą ofertę. Od konkurencji odróżnia nas optymalny stosunek ceny do jakości, wysoka fachowość i dyspozycyjność.

Realizujemy zlecenia w całym kraju oraz poza jego granicami.
W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny, bądź poprzez formularz kontaktowy.

Zapraszamy do współpracy

Zespół ProBlast

 

ogrzewanie powietrzne